Nasz Dom Gościnny Ptaszarnia oferuje komfortowe noclegi w Świnoujsciu.  Znajdujemy się na Wyspie Karsibór należącej administracyjnie do miasta Świnoujścia, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu ptaków Karsiborska Kępa. Cisza, spokój, unikatowa przyroda oraz otaczający Wyspę Karsibór Zalew Szczeciński i rozlewiska Świny, gwarantują udany urlop oraz wypoczynek. Naszych gości codziennie budzi śpiew ptaków i zapach świeżo upieczonego chleba .
Na rowerzystów i wędrowców czekają piękne zielone tereny ,wyjątkowe powietrze z dużą ilością jodu i to wszystko z dala od tłumów.
W okresie majowym dla naszych gości mamy wyjątkową niespodziankę: występy chóru  żab z Karsiborskiej Kępy.

Dokładamy wszelkich starań aby noclegi w Świnoujściu nie były nudne a nasz  Dom Gościnny Ptaszarnia był wyjątkowy. Nasz dom to miejsce i ludzie ,przy których poczujesz się wolny, akceptowany i  szczęśliwy.

Ptaszarnia jest nowo wybudowanym domem( 2010r i 2017r.)  w którym staramy się połączyć nowoczesność z wiejskim charakterem, co wyraźnie widać nie tylko w wystroju, ale także w pysznym domowym jedzeniu, jakiego można u nas spróbować. Jest to miejsce inne niż wszystkie, niezwykłe i stylowe . Ptaszarnia to nasz dom rodzinny, w którym na co dzień sami mieszkamy, łącząc nasze wspólne pasje – wystroju wnętrz, podróżowania  i gotowania. To także miejsce spotkań wielu ciekawych osób, pasjonatów, przyrodników, ornitologów, chiropterologów, fotografów, żeglarzy, oraz amatorów wszelakiej turystyki. Dom Gościnny Ptaszarnia to miejsce gdzie powstają nowe przyjaźnie.

Dom Gościnny „Ptaszarnia” czynny jest od kwietnia do września .Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Serdecznie zapraszamy ! Preferujemy kontakt telefoniczny. Zapraszamy również na booking.com.

Działamy w oparciu o wpis do ewidencji obiektów noclegowych prowadzony przez Urząd Miasta Świnoujście. Numer zgłoszenia: WRM/4228/533/Inne-63/2010.

Dom Gościnny Ptaszarnia jest Laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście Tryton 2014 w kategorii Gospodarka i Przedsiębiorczość.

Serdecznie zapraszamy!
Adrianna , Piotr , Jasiek , Lord Voldemort oraz Regulus i Syriusz


MY

A to my, „Ptasiarze” z Karsiboru: Adrianna, Jasiek, Piotrek Fot.Tomek Wojnicz

Adrianna,Piotr i Jasiek 2016r

Adrianna,Piotr i Jasiek 2016r

Adrianna,Piotr i Janek

Adrianna i Janek

Adrianna

ADRIANNA – pani domu. Niespokojny duch, wszędzie jej pełno. Posiada nielimitowane pokłady energii. Uparta gaduła. Uwielbia podróże ,jazdę na rowerze i aikido.Interesuje się architekturą sakralną oraz tradycją i kulturą żydowską.  Najbardziej na świecie kocha syna Jaśka. Potrzebuje dużo przestrzeni i wolności słowa we własnym domu. Niepoprawna optymistka. Jej specjalność to nalewki, ciasta, chleb na zakwasie i przetwory.

Adrianna, spełniła swoje marzenie "Skok w bok" ... na paralotni w Oludeniz ...

Adrianna, spełniła swoje marzenie „Skok w bok” … na paralotni w Oludeniz Fot.Piotr Kutelski

Szef szefów, na zjeździe rodzinnym w Neapolu :)

Szef szefów, na zjeździe rodzinnym w Neapolu :)Fot.Adrianna Kutelska,Dom Gościnny Ptaszarnia-Wyspa Karsibór,Świnoujście

PIOTR – pan domu. Małomówny, spokojny do czasu. Pasjonat dobrej kuchni. Jedyny szef kuchni w Ptaszarni. Uwielbia podróże i dobrą kuchnię.Interesuje się historią. Jest zakochany w synu Jaśku i w Izraelu. Nie lubi zimna i deszczu. Doskonale gotuje . Jego specjalnością są potrwy z ryb a w szczególności zupa rybna.

ptaszarnia01

Piotr z Karsiborskim Szczupakiem.Fot.Adrianna Kutelska,Dom Gościnny Ptaszarnia-Wyspa Karsibór,Świnoujście

Jasiek,  fan gry Minecraft i Fortnite  . Lubi słodycze i nocne seanse filmowe. Interesuje się minerałami i przyrodą.Ma nieokreślony stosunek do szkoły. Uwielbia  aikido . Fot.Adrianna Kutelska

Janek, fan gry Minecraft i Fortnite . Lubi słodycze i nocne seanse filmowe. Interesuje się minerałami i przyrodą.Ma nieokreślony stosunek do szkoły. Uwielbia aikido . Fot.Adrianna Kutelska

Lord Voldemort, od listopada 2021 w Ptaszarni. Przyszedł i został. Jest największym miauczycielem jakiego znamy. Jego sens życia to dobre jedzenie. Codziennie knuje nowy plan aby przedrzeć się do domu. Interesuje się kanarkami : Regulusem i Syriuszem. Fot.Adrianna Kutelska

ptasiek

PTASIEK – to nasz przyjaciel i stróż.W Ptaszarni od sierpnia 2011r. Uwielbia samotne wypady na rezerwat:-) i kurczaka z ryżem.Nie lubi dzików i jenotów ze wzajemnością. Obecnie,Ptasiek jest naszym sróżem w innym wymiarze.

Dom Gościnny Ptaszarnia ,komfortowe noclegi w Świnoujściu,noclegi w Świnoujściu,Świnoujście noclegi,agroturystyka Świnoujście,Zalew Szczeciński,rezerwat ptaków Karsiborska Kępa,ostoja ptaków ,Wyspa Karsibór,Karsibór,noclegi na Wyspie Karsibór,Karsibór noclegi