Nasz Dom Gościnny Ptaszarnia oferuje komfortowe noclegi w Świnoujsciu.Znajdujemy się na Wyspie Karsibór należącej administracyjnie do miasta Świnoujścia, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu ptaków Karsiborska Kępa. Cisza, spokój, czyste powietrze,wyjątkowa przyroda oraz otaczający Wyspę Karsibór Zalew Szczeciński i rozlewiska Świny, gwarantują udany urlop oraz wypoczynek. Naszych gości codziennie budzi śpiew ptaków i zapach świeżo upieczonego chleba .
W okresie majowym dla naszych gości mamy wyjątkową niespodziankę: występy chóru  żab z Karsiborskiej Kępy 🙂

 

Idealne i bezpieczne miejsce na wypoczynek w dobie COVID -19  to wyspa Karsibór Świnoujście !!!

Na naszej wyspie Karsibór w Świnoujściu mamy spokój , ciszę ,wyjątkowe powietrze z dużą ilością jodu , unikatową przyrodę , ogrom terenów dla rowerzystów i jesteśmy z dala od tłumów.

 

 

Dokładamy wszelkich starań aby noclegi w Świnoujściu nie były nudne a nasz  Dom Gościnny Ptaszarnia był wyjątkowy – sądząc po opiniach umieszczonych na naszej stronie, na stronie booking.com i usłyszanych od gości chyba nam się to udaje.

Ptaszarnia jest nowo wybudowanym domem( 2010r i 2017r.)  w którym staramy się połączyć nowoczesność z wiejskim charakterem, co wyraźnie widać nie tylko w wystroju, ale także w pysznym domowym jedzeniu, jakiego można u nas spróbować. Jest to miejsce inne niż wszystkie, niezwykłe i stylowe . Ptaszarnia to nasz dom rodzinny, w którym na co dzień sami mieszkamy, łącząc nasze wspólne pasje – wystroju wnętrz i gotowania. To także miejsce spotkań wielu ciekawych osób, pasjonatów, przyrodników, ornitologów, chiropterologów,fotografów, żeglarzy, oraz amatorów wszelakiej turystyki.Dom Gościnny Ptaszarnia to miejsce gdzie powstają nowe przyjaźnie.

Dom Gościnny „Ptaszarnia” czynny jest od kwietnia do września .Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Serdecznie zapraszamy ! Preferujemy kontakt telefoniczny.Zapraszamy również na booking.com.

Działamy w oparciu o wpis do ewidencji obiektów noclegowych prowadzony przez Urząd Miasta Świnoujście. Numer zgłoszenia: WRM/4228/533/Inne-63/2010.

Dom Gościnny Ptaszarnia jest Laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście Tryton 2014 w kategorii Gospodarka i Przedsiębiorczość.

Serdecznie zapraszamy!
Adrianna , Piotr , Jasiek i Ptasiek

 


MY

 

 

 

A to my, „Ptasiarze” z Karsiboru: Adrianna, Jasiek, Piotrek Fot.Tomek Wojnicz

Adrianna,Piotr i Jasiek 2016r

Adrianna,Piotr i Jasiek 2016r

 

 

 

 

_MG_1613

Adrianna z Ptaśkiem.Fot.Tomek Wojnicz

 

 

 

ADRIANNA – pani domu. Niespokojny duch, wszędzie jej pełno. Posiada nielimitowane pokłady energii. Uparta gaduła. Uwielbia podróże ,jazdę na rowerze i aikido.Interesuje się architekturą sakralną oraz tradycją i kulturą żydowską.  Najbardziej na świecie kocha syna Jaśka. Potrzebuje dużo przestrzeni i wolności słowa we własnym domu. Niepoprawna optymistka. Jej specjalność to nalewki, ciasta, chleb na zakwasie i przetwory.

Adrianna, spełniła swoje marzenie "Skok w bok" ... na paralotni w Oludeniz ...

Adrianna, spełniła swoje marzenie „Skok w bok” … na paralotni w Oludeniz Fot.Piotr Kutelski

Szef szefów, na zjeździe rodzinnym w Neapolu :)

Szef szefów, na zjeździe rodzinnym w Neapolu :)Fot.Adrianna Kutelska,Dom Gościnny Ptaszarnia-Wyspa Karsibór,Świnoujście

PIOTR – pan domu. Małomówny, spokojny do czasu. Pasjonat dobrej kuchni. Jedyny szef kuchni w Ptaszarni. Uwielbia podróże i dobrą kuchnię.Interesuje się historią. Jest zakochany w synu Jaśku i w Izraelu. Nie lubi zimna i deszczu. Doskonale gotuje . Jego specjalnością są potrwy z ryb a w szczególności zupa rybna.

ptaszarnia01

Piotr z Karsiborskim Szczupakiem.Fot.Adrianna Kutelska,Dom Gościnny Ptaszarnia-Wyspa Karsibór,Świnoujście

Jasiek, od 2017 fan gry Minecraft. Lubi słodycze i nocne seanse filmowe. Interesuje się minerałami i przyrodą.Ma nieokreślony stosunek do szkoły. Uwielbia surfing i aikido . Fot.Adrianna Kutelska

 

 

 

 

 

Steve, od 2017r w Ptaszarni.Przyszedł i został. Jest największym miauczycielem jakiego znam. Jego sens życia to dobre jedzenie. Codziennie knuje nowy plan aby przedrzeć się do domu. Fot.Adrianna Kutelska

 

 

 

 

 

 

ptasiek

PTASIEK – to nasz przyjaciel i stróż.W Ptaszarni od sierpnia 2011r. Uwielbia samotne wypady na rezerwat:-) i kurczaka z ryżem.Nie lubi dzików i jenotów ze wzajemnością.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dom Gościnny Ptaszarnia ,komfortowe noclegi w Świnoujściu,noclegi w Świnoujściu,Świnoujście noclegi,agroturystyka Świnoujście,Zalew Szczeciński,rezerwat ptaków Karsiborska Kępa,ostoja ptaków ,Wyspa Karsibór,Karsibór,noclegi na Wyspie Karsibór,Karsibór noclegi