ŚWINOUJSKIE WYSPY : KARSIBÓR , WOLIN , UZNAM

DSC09514

Świnoujście.Fot.Sławek Lubowicki

 

 

Świnoujście wraz ze swoimi Wyspami : Karsibór, Wolin i Uznam ,to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu, a dzięki niepowtarzalnemu  klimatowi również pozytywnie wpływające  na stan naszego zdrowia. Świnoujście  z roku na rok staje się coraz bardziej znane jako jedno z ciekawszych miejsc do aktywnego wypoczynku w Polsce. Nie chodzi tu tylko o zabawę , wypoczynek na plaży czy zwiedzanie atrakcji, Świnoujście to  nowa „rowerowa stolica Polski”.  Świnoujście to kilometry ścieżek rowerowych.Dodatkowo całe bogactwo tras i ścieżek rowerowych po niemieckiej stronie Wyspy Uznam czyni ze Świnoujścia jedno z ważniejszych miejsc na rowerowej mapie Polski, które każdy amator dwóch kółek musi odwiedzić.

Postaramy się w skrócie przedstawić najważniejsze turystyczne obiekty i interesujące miejsca w Świnoujściu, także te mało popularne ale naszym zdaniem warte zobaczenia.

Na rowerze zwiedzicie bez problemu Wyspę Karsibór, Wolin i Uznam, dotrzecie do fantastycznych miejsc  trudno dostępnych dla zmotoryzowanych czy pieszych turystów a co najważniejsze OMINIECIE KOLEJKI NA PROM!

Zapewniamy naszym gościom profesjonalne mapy z trasami rowerowymi. Doradzimy gdzie i którędy jechać aby Wasza  wyprawa była   wyjątkowa i niezapomniana a opony całe.

DOM GOŚCINNY PTASZARNIA ZAPEWNI PAŃSTWU KOMFORTOWY NOCLEG W ŚWINOUJŚCIU NA WYSPIE KARSIBÓR . WASZYM ROWEROM RÓWNIEŻ ZAPEWNIMY DACH NAD KIEROWNICĄ 🙂  POSIADAMY  POMIESZCZENIE NA ROWERY .TEREN JEST MONITOROWANY CAŁODOBOWO.

 

 

 

 

Link do oficjalnej strony Urzędu Miasta Świnoujście ze szlakami rowerowymi:

 

  1. Szlak rowerowy wokół Wyspy Karsibór ok 21km   http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/108/54/
  2. Międzynarodowy nadmorski szlak rowerowy R-10, 23 km   http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/109/55/
  3. Szlak rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego ok.20km   http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/110/56/
  4. Polsko-niemiecki szlak rowerowy Feiningera ok 50 km    http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/111/57
  5.  Link do wypożyczalni rowerów    http://www.balticbike.pl/
  6. Wycieczki rowerowe http://www.balticbike.pl/pl/category/kategoria/wycieczki-rowerowe

 

 

 

Falochron na Wyspie Karsibór i Kanał Piastowski .Fot.Sławek Lubowicki

 

 

Dawny Basen U-bootów -Wyspia Karsibór.Fot . Joanna Dobosz

 

 

 

 

 

 

Świnoujście noclegi,noclegi Świnoujście,noclegi  na Wyspie Karsibór,Karsibór,Wyspa Karsibór noclegi,agroturystyka Karsibór,Karsibór agroturystyka,Świnoujście agroturystyka,agroturystyka Świnoujście,Wyspa Karsibór,noclegi Karsibór,Karsibór noclegi,POMIESZCZENIE NA ROWERY