DOJAZD

 

LOKALIZACJA

 

UWAGA  UWAGA UWAGA

OBECNIE TRWA PRZEBUDOWA ULICY 1 MAJA NA WYSPIE KARSIBÓR 

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE ORAZ ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU NR 5 MOGĄ ULEC ZMIANIE, – ZMIANA LOKALIZACJI PRZYSTANKÓW UZALEŻNIONA JEST OD POSTĘPU PRZEBUDOWY ULICY 1 MAJA.

NA ULICY 1 MAJA SĄ TABLICE INFORMUJĄCE O AKTUALNYCH OBJAZDACH.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY ,ŻE ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ I MOGĄ PAŃSTWO DO NAS ZADZWONIĆ LUB ZAPYTAĆ ŻYCZLIWYCH  MIESZKAŃCÓW WYSPY  O DROGĘ 🙂

DO ZOBACZENIA

 

 

 

Dom Gościnny „Ptaszarnia” położony jest na najprawdziwszej wyspie – Wyspie Karsibór . Wyspa  Karsibór , należy administracyjnie do Świnoujścia. Karsibór obecnie zamieszkiwany jest przez około 700 mieszkańców. Na wyspę prowadzi tylko jedna droga, która przebiega przez Most Piastowski, położony nad rozlewiskiem  Świny. Obecny nowo wybudowany most, został oddany do użytkowania w 2013 roku. Obowiązuje ruch dwustronny.

Zapraszamy na wycieczkę z dronem nad nowym mostem prowadzącym  na Wyspę Karsibór w Świnoujściu

https://www.youtube.com/watch?v=qt9n8ecMmbA

 

 

ptaszarnia04

DOJAZD SAMOCHODEMprom
Dojazd na Wyspę Karsibór od strony Międzyzdrojów czy też Szczecina, nie wymaga przeprawiania się promami, co jest dodatkowym atutem i alternatywą dla przyjezdnych nie lubiących długiego stania w kolejkach na prom. Kolejki na przeprawie promowej Świnoujście Karsibór, są spotykane szczególnie latem, co jest utrudnieniem dla osób wybierających się do Świnoujścia. Zatem jadąc do nas, unikniecie marnowania czasu w oczekiwaniu na prom.

WAŻNE WIADOMOŚCI DLA WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z PRZEPRAWY PROMOWEJ 

UWAGA KIEROWCY

Na promy „Bielik” mogą obecnie wjechać  tylko  samochody ze Świnoujścia lub samochody uprzywilejowane-obowiązuje specjalna przepustka wydana przez Urząd Miasta Świnoujścia.

Wszyscy pozostali kierowcy mogą się przeprawić jedynie promami „Karsibór”.

 

 

 

KOMUNIKACJA NA WYSPIE (dojazd autobusem):
Przez całą wyspę przebiega główna droga asfaltowa: ul. 1 maja, która prowadzi od mostu do kościoła. W pobliżu kościoła znajduje się przystanek końcowy linii autobusowej nr 5, na którym sugerujemy wysiąść jeśli zamierzacie dostać się do nas nie posiadając własnego auta. Z tego przystanku dojdziecie do nas w około 5 minut.Autobus linii nr 5 trasę Świnoujście Dworzec Kolejowy-Wyspa Karsibór Dom Gościnny Ptaszarnia pokonuje w 20 minut. Rozkład dostępny na stronie www.ka.swinoujscie.pl

 

autobus

 

 

 

 

 

PORT LOTNICZY SZCZECIN – GOLENIÓW (około 70 km od nas i około 40 km od Szczecina) oferuje połączenia lotnicze z Poznaniem, Warszawą, Krakowem, Gdańskiem. Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.airport.com.pl/

 

PRZEJAZDY INDYWIDUALNE TAXI 24H NA LOTNISKA I Z LOTNISK BERLIN TEGEL – SCHONEFELD ORAZ GOLENIÓW

Ceny negocjowane z Klientem a i trasę można ustalić indywidualnie 🙂

Telefon 24h  +48 730- 855-622

Szczegółowe informacje na stronie :

http://www.taxiberlin.pl/

https://www.facebook.com/MihooTaxi

 

 


 

 

 

 

 

Świnoujście noclegi,noclegi Świnoujście,noclegi  na Wyspie Karsibór,Karsibór,Wyspa Karsibór noclegi,imprezy Świnoujście,agroturystyka Karsibór,Karsibór agroturystyka,Świnoujście agroturystyka,agroturystyka Świnoujście,Wyspa Karsibór,noclegi Karsibór,Karsibór noclegi,PRZEJAZDY INDYWIDUALNE TAXI 24H NA LOTNISKA I Z LOTNISK BERLIN TEGEL – SCHONEFELD ORAZ GOLENIÓW, PORT LOTNICZY SZCZECIN – GOLENIÓW